دپارتمان طراحی و مهندسی

درباره دپارتمان طراحی و مهندسی

فعالیت های دپارتمان طراحی و مهندسی در شرکت ‌های دانش بنیان در زمینه اجرای پروژه های ساختمان سازی و نمای بیرونی و داخلی ساختمان بسیار با اهمیت می باشد. بر این اساس هر قدر این دپارتمان ها از مهندسین خبره در زمینه علوم ساختمانی و معماری برخوردار باشند می‌توانند اجرای پروژه های موفقیت آمیزی را به ثبت رسانند.

دپارتمان طراحی و مهندسی شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما، با توجه به در اختیار داشتن مهندسین و فارغ التحصیلان ممتاز از دانشگاه های معتبر در رشته های مهندسی ساختمان، به عنوان یک شرکت فنی مهندسی در زمینه اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی از جمله پروژه های نمای ساختمان با متریال های متفاوت و در طرح های مختلف فعالیت می نماید. به همین منظور مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به وب سایت شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما به ادرس اینترنتی Https://www.ima-holding.com ، نسبت به اجرای انواع پروژه ها ساختمانی درخواست خود را ثبت کرده و یا با مهندسین و کارشناسان این شرکت مشاوره نمایند.

ایما-8-min

دپارتمان طراحی و مهندسی شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما

دپارتمان شرکت ایما با توجه به ارتقا سطح کیفی و با داشتن چشم اندازی موفق، امروزه به عنوان یکی از گروه های معتبر و توانمند در بین دپارتمان های طراحی و مهندسی فعالیت می نماید. این دپارتمان در زمینه انجام پروژه های ساختمانی با توجه به تجربیات گذشته و با انجام تحقیقات وسیع، به هدف برداشتن گامهای موثر و سازنده در صنعت ساختمان سازی و معماری راه خود را به قصد رسیدن به قله های موفقیت در پیش گرفته است.  

اهداف دپارتمان طراحی مهندسی شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما

دپارتمان این شرکت با توجه به داشتن کلیه پارامترهای مورد نیاز و با همکاری واحد فنی مهندسی ساختمانی، نسبت به ارائه راهکار ها و متدهای معطوف بر دانش مهندسی، موجبات رفع مشکلات و معضلات را در اجرای انواع پروژه های ساختمانی دنبال می نماید. بر این اساس دپارتمان شرکت، اهداف زیر را را در دستور کار خود قرار داده است:

خدمات طراحی و مهندسی در دپارتمان طراحی و مهندسی

این دپارتمان بر اساس تجربیات و دانش مهندسین خود و با توجه به استفاده از نرم افزارهای تخصصی در زمینه مهندسی ساختمان و معماری، و بر اساس بهره مندی از به روزترین استانداردهای فنی مهندسی، امروزه خدمات گسترده ای را ارائه می نماید. در این زمینه می توان به خدمات زیر اشاره نمود:

  • طراحی سازه کار ها و طرح های کاربردی و نوین در حیطه پروژه های ساختمانی
  • اجرای مهندسی مجدد و مهندسی معکوس به جهت دستیابی بهترین راهکارها
  • بومی سازی دانش فنی طراحی مهندسی پروژه های ساختمانی

 

ایما-7-min

اجرای خدمات مشاوره ای در دپارتمان طراحی و مهندسی

این دپارتمان با توجه به داشتن نیروهای توانمند و با سابقه، در زمینه مشاوره مهندسی ساختمان می ‌تواند به عنوان یک پشتیبانی قوی نسبت به ارائه خدمات مختلف در زمینه انجام پروژه های ساختمانی، فعالیت نماید. خدمات مشاوره ای از جمله:

  • بهینه سازی فرآیندهای انجام پروژه های ساختمانی
  • ارزیابی شرایط و فعالیت ها در راستای کسب بهترین نتیجه
  • ارائه متدهای کاربردی و علمی در جهت برطرف نمودن معضلات و مشکلات احتمالی
  • ارائه مشاوره های سودمند به جهت بهینه سازی و اصلاح در انجام پروژه های ساختمانی
  • انجام مشاوره های تخصصی در زمینه افزایش عمر بنا و ایجاد مقاومت در برابر تنش های محیطی

اجرای خدمات آموزشی در دپارتمان طراحی و مهندسی

امروزه نکته بسیار مهمی که می ‌تواند تاثیرات بسزایی در بهره وری و کاربری اجرای پروژه های ساختمانی داشته باشد، ارتقای دانش نیروی انسانی به واسطه اجرای آموزش های تخصصی می باشد. به همین منظور می توان موجبات مشارکت هر چه بیشتر نیروهای انسانی را در دستیابی به اهداف شرکت ایجاد نمود.

اجرای خدمات و مستندات فنی در دپارتمان طراحی و مهندسی

هر واحد خدماتی مهندسی فنی، بر اساس فعالیت هایی که انجام می دهد از مدارک و مستندات متفاوتی برخوردار خواهد بود. ثبت و آرشیو نمودن این مدارک و مستندات فنی و مهندسی در این واحدها بسیار با اهمیت است. به طوری که می توان در مواقع لزوم، با استفاده از آرشیو این مستندات در رفع مشکلات، پاسخ به ابهامات و سوالات و به طور کلی اجرای فرایندهای بی نقص با توجه به تجربیات گذشته را فراهم نمود.