دسته‌بندی نشده

درباره نمای کامپوزیت ویلا

نمای کامپوزیت ویلا

امتیازات موجود در نمای کامپوزیت ویلا می‌تواند بر اساس داشتن ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد، شرایط را برای اجرای این نوع از پروژه‌ها راحت نماید. نمای کامپوزیت ویلا با داشتن مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، می‌تواند بهترین گزینه برای اجرای پروژه‌های نمای ساختمان باشد. امروزه در انواع ساختمان‌ها از نمای کامپوزیت در مدل‌های مختلف استفاده می‌شود.

درباره نمای کامپوزیت ویلا

جهت استفاده در پروژه‌های نمای ساختمان، ورقه‌های کامپوزیت آلومینیومی در بسیاری از پروژه‌ها مورداستفاده قرار گرفته می‌شوند. ورقه‌های کامپوزیت آلومینیومی بر اساس داشتن شرایط مطلوب، و البته برخورداری از استانداردهای جهانی در ایران تولیدشده و موردتوجه معماران و فعالان در صنعت ساختمان به جهت استفاده از آن در پروژه‌های مختلف موردتوجه قرار گرفته می‌شوند.

از نمونه‌های استفاده‌شده از این ورقه‌ها، استفاده در پروژه‌های نمای کامپوزیت ویلا می‌باشد. وجود تنوع، رنگ‌بندی و طرح‌بندی در ورقه‌های کامپوزیت، شرایط را برای استفاده در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و ویلایی و ساختمان‌های تفریحی ممکن نموده است. در این مقاله برای شما مخاطبین محترم مطالب مفیدی را درزمینهٔ نمای کامپوزیت ویلا ارائه نموده‌ایم.

ازاین‌رو مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.ima-holding.com   شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما نسبت به درخواست اجرای پروژه نمای کامپوزیت ویلا با توجه به راه‌های ارتباطی مندرج در وب‌سایت، شرایط را معرفی نموده و اجرای این پروژه را با اطمینان به شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما بسپارند.

نمای کامپوزیت ویلا

نمای کامپوزیت ویلا

امروزه در سراسر دنیا به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصربه‌فرد در ورقه‌های کامپوزیت، آن‌ها را در پروژه‌های متفاوت و در نمای ساختمان‌های متفاوت مورداستفاده قرار می‌دهند. به جهت انجام پروژه‌های نمای ساختمان ویلا درزمینهٔ ورق‌های کامپوزیت، انواع مختلفی از ورقه‌های کامپوزیت مورداستفاده قرار گرفته می‌شود.

انواع ورقه‌های موجود که در پروژه‌های مختلف مورداستفاده واقع می‌شود می‌تواند در انواع زیر انتخاب شود:

 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح صخره
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی در رنگ قرمز
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح چوب
 •     کامپوزیت در نمای ساختمان ویلایی طرح سنگ
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح نقره‌ای
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح آجری
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح طلایی‌رنگ
 •     کامپوزیت نمای ساختمان ویلایی طرح خش‌دار

ورقه‌های کامپوزیت نام برده شده به جهت استفاده در نمای ساختمان‌های ویلایی مورداستفاده قرار گرفته می‌شود. هرکدام از این نوع از ورق‌های کامپوزیت، از قیمت مختلف و از شرایط و ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار می‌باشد.

امروزه مشتریان با توجه به شرایط آب و هوایی و بر اساس قوانین شهری می‌توانند نسبت به اجرای پروژه‌های نمای ساختمان، بر اساس نمونه‌های گفته‌شده درخواست خود را در وب‌سایت شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما ثبت نموده و شرایط را دنبال نمایند.

نمای کامپوزیت ویلا

استفاده از ورق‌های کامپوزیت در انواع ساختمان‌ها مخصوصاً ویلایی به خاطر داشتن شرایط ویژه در آن، امروزه با استقبال خوبی همراه می‌باشد. این ویژگی‌ها را می‌توان به موارد زیر معرفی نمود:

 •     عایق بودن و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف،
 •     مقاومت در برابر آلودگی‌های هوا
 •     داشتن ویژگی منحصربه‌فرد دوام بالا

وجود این مزیت‌ها موجب گشته که استفاده از نمای کامپوزیت ویلا از استقبال بیشتری نسبت به دیگر نماها برخوردار شود. از دیگر امکانات منحصربه‌فرد در نمای کامپوزیت ویلا، داشتن قیمت آن مناسب می‌باشد.  به‌طورکلی ایده ساختار نمای کامپوزیت ویلا از حرکات امواج اقیانوس الهام گرفته می‌باشد.

اولین بار این ایده در یک ساختمان واقع در شهر لس‌آنجلس مورداستفاده قرار گرفته شده است. در ساخت این سازه که از مساحتی بالغ بر 530 مترمربع تشکیل شده است، اشکال و سطوح همگی بر اساس ویژگی‌های منحصربه‌فرد طبیعت ساخته شده‌اند.

معمار این سازه ماریو رومانو Mario Romano  می‌باشد. او درباره این پروژه می‌گوید: فعالیت‌های من در پروژه‌های کلاسیک و سنتی همگی بر اساس استفاده از ابزارهای مدرن و به‌روز می‌باشد. او معتقد است در احداث یک اثر ماندگار و زیبا باید به قدرت محاسبه، و داشتن حس نوآوری و اعتماد، اعتقاد داشت. او معتقد است که باید از تأثیرپذیری شرایط و اشکال بومی، استفاده مطلوب را در انواع پروژه‌ها به فراخور خود مبذول نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.