دسته‌بندی نشده

درباره قیمت نمای جی اف ار سی

قیمت نمای جی اف ار سی

قیمت نمای جی اف ار سی بر اساس مؤلفه‌های مختلف و در شرایط مختلف دچار تغییرات مشخص خواهد شد. استفاده از نمای GFRC می‌تواند شرایط را به جهت اعمال طرح‌های مختلف پروژه‌های نمای بیرونی ساختمان برای معماران، شرایط مناسبی را به دنبال داشته باشد. در این مقاله درباره قیمت نمای GFRC و تخمین قیمت‌های موجود بازار موارد مهمی ارائه شده است.

درباره قیمت نمای جی اف ار سی GFRC

این مقاله به قیمت نمای جی اف ار سی اشاره دارد.  بر اساس فناوری‌ها و پیشرفت‌های موجود در حوزه ساختمان‌سازی و اجرای پروژه‌های نمای بیرونی ساختمان در بین انواع نماهای موجود، امروزه استفاده از نمای جی اف ار سی GFRC شرایط ویژه‌ای را برای مهندسین ساختمان و معماران در اجرای پروژه‌های نمای بیرون ساختمان ایجاد نموده است.

به‌طوری‌که روزبه‌روز در جهان استفاده از این نوع نما به جهت نمای بیرون ساختمان رو به افزایش است. خوشبختانه بر اساس شرایط موجود، در کشورمان ایران نیز استفاده از نمای جی اف ار سی GFRC آرام‌آرام در حال فراگیر شدن می‌باشد.

در این مقاله قصد داریم درباره قیمت نمای جی اف ار سی GFRC برای مخاطبین وب سایت شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما، مطالب ارزنده‌ای را ارائه نماییم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

قیمت نمای جی اف ار سی

قیمت نمای جی اف ار سی GFRC

قیمت نمای جی اف ار سی GFRC که به نمای خشک معروف می‌باشد، بر اساس مؤلفه‌های زیادی مورد محاسبه قرار گرفته می‌شود. مواردی مانند:

کیفیت قطعات ساخته‌شده

روش اجرای نما

حجم المان‌ها و غیره

به جهت دریافت قیمت نهایی اجرای پروژه نمای بیرون ساختمان به‌واسطه نمایشی می‌توانید از طریق وب سایت www.ima-holding.com  با مشاورین شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما در ارتباط باشید.

استفاده از این نما برای ساختمان‌سازان بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. این نما از ویژگی‌هایی مانند مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی مانند آتش‌سوزی و غیره برخوردار می‌باشد. نمای جی اف ار سی GFRC به دلیل داشتن وزن سبک و خصوصیات کاربری مطلوب، شرایط محدودیت در اجرای پروژه‌ها را برای طراحان و معماران به کمترین حد ممکن کاهش داده است.

مؤلفه‌های مهم به جهت قیمت‌گذاری نمای جی اف ار سی GFRC مواردی است مانند:

ارتفاع ساختمان

  • ابعاد پنل GFRC
  • حجم پروژه
  • نوع طرح و غیره

قیمت نمای جی اف ار سی

به همین خاطر برای قیمت‌گذاری بر روی پروژه‌های نمای بیرونی ساختمان به‌واسطه نمای GFRC، باید این موارد به‌طور کامل بررسی شود. در ادامه مواردی را به جهت تخمین قیمت پروژه‌های نمای GFRC که در سال 1400 تعیین شده است، خواهیم پرداخت.

  • ابزارهایی مانند فلز و قوطی مورداستفاده برای اجرای پروژه‌های نمای ساختمان GFRC برای هر مترمربع، رابطه مستقیمی با ابعاد پنل، نوع طرح، حجم پروژه، فاصله طبقات و غیره خواهد داشت. بر این اساس مبلغ این پروژه از متری در حدود 100 هزار تومان تا متری 200 هزار تومان برآورد شده است.
  • در رابطه با تخمین قیمت حدودی هر متر پروژه نمای ساختمان GFRC بر اساس کیفیت، نوع طرح و ضخامت و البته ابعاد پنل GFRC از متری 380 هزار تومان تا متری یک میلیون تومان تخمین زده می‌شود.
  • درباره میزان مبلغ اجرت قیمت نمای جی اف ار سی برای پروژه‌های نمای بیرونی ساختمان، به مؤلفه‌هایی از قبیل حجم پروژه، نوع طرح، ابعاد پنل GFRC، ارتفاع ساختمان و غیره مربوط می‌باشد. این قیمت‌گذاری از متری 100 هزار تومان تا متری 200 هزار تومان در تغییر است

آیتم‌های معرفی‌شده به جهت تعیین قیمت نمای جی اف ار سی، تأثیر مناسب و مشخصی خواهند داشت. توجه داشته باشید که برای تشخیص قیمت نهایی در این پروژه‌ها، هزینه‌های نقشه‌کشی، هزینه رنگ، هزینه نقشه‌برداری، هزینه‌های طراحی نما، هزینه‌های حمل، هزینه سود شرکت مجری در قیمت‌های اعلام‌شده اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.