دسته‌بندی نشده

درباره انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی در مدل‌های مختلف و در نقاط متفاوت جهان مورداستفاده و اجرا قرار گرفته می‌شود. هرکدام از این مدل‌ها از ویژگی‌ها و شاخصه‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. مشتریان با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود می‌توانند در بین مدل‌های موجود، بهترین مدل را برای خود انتخاب نمایند.

درباره انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

در این مقاله قصد داریم درباره انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی مطالب کاربردی را در اختیار شما کاربران محترم قرار دهیم. اگر درزمینهٔ طراحی و اجرا پروژه‌های نمای بیرونی ساختمان ویلایی نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت www.ima-holding.com   شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما درخواست خود را ثبت نمایید.

نوع انتخاب نمای بیرونی ساختمان و چینش دکوراسیون داخلی، دو موضوع مهمی است که باید قبل از ساخت ویلا به آن توجه شود. هرچقدر نمای بیرونی ساختمان ویلایی کاربردی‌تر، زیباتر و جذاب‌تر باشد، می‌تواند ارزش ریالی ساختمان و البته میزان مقاومت و طول عمر ساختمان ویلایی را افزایش دهد.

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

در بین مدل‌های مختلف طراحی نمای بیرونی ساختمان ویلایی در این مقاله به چهار مدل جذاب پرداخته خواهد شد. با توجه به دیگر مدل‌های طراحی نمای بیرونی ساختمان‌های اطراف و هماهنگی با آن‌ها و البته رعایت قوانین شهری و شرایط آب و هوایی، در کنار به مقدار هزینه در نظر گرفته‌شده، می‌تواند شرایط را برای اجرای بهترین پروژه نمای بیرونی ساختمان ویلایی مهیا سازد. به همراه موارد گفته‌شده، توجه به داشتن قابلیت‌های مقاومتی و عایق‌بندی نیز می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

  1. نمای ویلایی رومی
  2. نمای ویلایی کلاسیک
  3. نمای ویلایی مینیمال
  4. نمای ویلایی مدرن
  5. نمای ویلایی فولدینگ
  6. نمای ویلایی دیکانستراکشن

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی، نمای ویلایی رومی

طراحی نمای رومی به طراحی سلطنتی یا لاکچری معروف می‌باشد. به این خاطر که در این طراحی از سنگ‌های گران‌قیمت مانند سنگ مرمر استفاده می‌شود. سبک طراحی نمای رومی تلفیقی از هنر معماری ایرانی و معماری روم باستان می‌باشد. بهره‌مندی از طراحی نمای رومی وجهه جذاب و بی‌نظیری را به ساختمان ویلایی می‌بخشد.

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی نمای ویلایی کلاسیک

استفاده و اجرای پروژه‌های طراحی نمای کلاسیک برای ساختمان ویلایی، از قدمت بالایی برخوردار است. این طراحی نیز ازجمله مدل‌های لوکس و تجملاتی بوده که از طرفداران زیادی برخوردار می‌باشد.

در این طراحی نمای بیرونی ساختمان ویلایی، بیشتر از سنگ گرانیت و مرمر استفاده می‌شود. ساختمان‌های ویلایی که از طراحی نمای بیرونی کلاسیک بهره‌مند می‌باشند، اغلب از سقف‌های بلند و ستون‌های جذاب برخوردار هستند.

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی نمای ویلایی مینیمال

اگر قصد دارید از کمترین تزئینات و مصالح در طراحی نمای بیرونی ساختمان استفاده نمایید، اجرای پروژه‌های طراحی نمای بیرون ساختمان در مدل مینیمال را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این طراحی بیشتر از رنگ‌های طوسی روشن و سفید به‌واسطه طرح‌های ساده و خطوط مشخص استفاده می‌شود. در این طراحی از رنگ‌های دیگر نیز استفاده می‌شود اما، استفاده از رنگ‌های خنثی نمای بهتری را ارائه خواهد داد.

انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی نمای ویلایی مدرن

در انواع نمای بیرونی ساختمان ویلایی، مدل طراحی مدرن می‌تواند در هر منطقه‌ای با توجه به شرایط و قانون‌های وضع‌شده در هر شهر و البته شرایط جغرافیایی، مورداستفاده قرار گرفته شود.

اجرای پروژه‌های طراحی نمای بیرونی مدرن همیشه از طرفداران زیادی برخوردار بوده و در ایران نیز به همین صورت می‌باشد. در این طراحی تنوع استفاده از متریال‌های موجود زیاد نمی‌باشد و بیشتر در این مدل از شیشه‌های سراسری در قاب‌های مشخص و جذاب و از رنگ‌های آرامش‌بخش استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.