دسته‌بندی نشده

درباره آموزش پلان فاز دو کف سازی

آموزش پلان فاز دو کف سازی

آموزش پلان فاز دو کف سازی نیز مانند آموزش پلان فاز دو، از خصوصیات و مقررات خاصی تبعیت می‌کند. به همین خاطر برای ترسیم پلان فاز دو در شرایط مختلف، باید به قوانین وضع‌شده توجه نمایید. در این مقاله درباره آموزش پلان فاز دو کف سازی مطالب مفیدی ارائه شده است.

درباره آموزش پلان فاز دو کف سازی

در اجرای پروژه‌ های ساختمانی، تهیه پلان فاز دو کف سازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به‌طورمعمول برای انجام این کار در ابتدا لازم است اقدام به تهیه جدول نازک‌کاری نمایید. در این مقاله قرار است درباره آموزش پلان فاز دو کف سازی، برای شما کاربران محترم وب‌سایت شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما مطالب کاربردی را ارائه نماییم.

شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما به‌عنوان دپارتمان طراحی و مهندسی، درزمینهٔ ارائه نقشه ‌های اجرایی ، ترسیم نقشه های شاپ و ازبیلت و اجرای پروژه های نمای ساختمان، اجرای پروژه‌ های ساختمانی ، اجرای تخصصی انواع نما ساختمان کلاسیک و مدرن، اجرای پروژه های تاسیسات مکانیکی ساختمان، تولید سازه‌ ها و مبلمان فلزی ، تولید انواع سنگ اسلب و ابزاری و اجرای پروژه های ساختمانی فعالیت می‌نماید.

از طرفی شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما به‌عنوان مشاور حقوقی و پشتیبان درزمینهٔ انجام خدمات بازرگانی از ترکیه، خدمات قابل‌ملاحظه‌ای را برای تجار و فعالان اقتصادی نیز ارائه می‌دهد.

آموزش پلان فاز دو کف سازی

مشتریان و متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این شرکت به آدرس اینترنتی  www.ma-holding.com، بر اساس راه‌های ارتباطی معرفی شده با مشاورین شرکت در تماس باشند.

آموزش پلان فاز دو کف سازی

در پلان فاز دو کف سازی، فرایند کف سازی برای هر فضا در جدول نازک‌کاری بر اساس تفکیک‌های مشخص معرفی شده است. بر این اساس ضخامت لایه‌های کف و کف سازی، با توجه به کاربری در هر فضا از ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربه‌فردی برخوردار است.

به همین منظور قبل از تهیه پلان فاز دو کف سازی لازم است آشنایی مناسبی با لایه‌های کف سازی در فضاهای مختلف اعم از فضای مرطوب، فضای خشک، فضای بام و دیگر فضاها داشته باشید. آموزش پلان فاز دو سازی در چهار مرحله انجام می‌شود که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

مرحله اول انتخاب مصالح

در این مرحله کف سازی مناسب برای هر فضا، بر اساس کاربری آن فضا مشخص می‌شود. به همین منظور برای موقعیت آب و هوایی مرطوب، مصالح مورداستفاده می‌تواند سرامیک، اپوکسی، سنگ، و برای فضاهای خشک از پارکت، لمینت، موزاییک، سرامیک و بتن استفاده نمایید.

مرحله دوم ترسیم کف سازی

در این مرحله به جهت ترسیم پلان فاز دو کف سازی، برای هر فضا طرح موردنظر ترسیم می‌شود. در ادامه با توجه به مصالح انتخاب‌شده بر روی پلان با استفاده از هاشور، قسمت‌های مشخص را معین می‌نمایید.  برای اجرای هاشور زدن توجه داشته باشید که در لایه‌های کف سازی این کار را انجام دهید به جهت عدم خردشدگی تایل‌ها، داشتن عدد رند از تایل‌ها در قسمت داخلی کف سازی مهم می‌باشد.

آموزش پلان فاز دو کف سازی

مرحله سوم اندازه‌گیری

در این مرحله نوبت به‌اندازه‌گذاری طرح کف سازی پس از اتمام پلان فاز دو کف سازی می‌رسد. به همین منظور در لایه مخصوص اندازه‌گذاری، فرایند اندازه‌گذاری کف سازی را مشخص نمایید. توجه داشته باشید که کلیه قسمت‌های کف سازی از اندازه‌گذاری دقیق و جامع برخوردار باشند. به‌طوری که در روند اجرای پروژه، فضای مبهم و بی اندازه‌گذاری وجود نداشته باشد.

مرحله آخر، معرفی مصالح

در مرحله آخر آموزش پلان فاز دو کف سازی، معرفی مصالح کف سازی در کنار شیت بر اساس هاشورهای مشخص‌شده انجام می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.