دسته‌بندی نشده

اهمیت کاربری از نمای کامپوزیت مغازه

نمای کامپوزیت مغازه

نمای کامپوزیت مغازه یکی از مهم‌ترین پارامترها به جهت جذب مشتریان می‌باشد. به همین منظور هرچه برای فروشگاه یا مغازه از نمای جذاب‌تری به‌واسطه نمای کامپوزیت استفاده نمایید، می‌تواند در وهله اول نظر مشتریان را نسبت به مرکز کسب‌وکار شما جلب نماید و این می‌تواند اولین گام به جهت فرایندهای تبلیغاتی باشد.

اهمیت کاربری از نمای کامپوزیت مغازه

همان‌طور که میدانید، رعایت زیباسازی در ظاهر مغازه و فروشگاه به جهت جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالفعل، می‌تواند از فاکتورهای بسیار مهم باشد. به همین منظور امروزه یکی از متداول‌ترین راهکارهای زیباسازی نمای فروشگاه و مغازه، استفاده از اجرای پروژه‌های نمای کامپوزیت مغازه هست.

بر این اساس می‌توان شرایط را برای جذب مشتریان به جهت داشتن نمای جذاب در فروشگاه فراهم نمود. اجرای این راهکار و این فرایند به‌علاوه ارائه محصولات مناسب بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان، می‌تواند موجبات کاهش نرخ ریزش مشتریان و افزایش پایداری مشتریان را به دنبال داشته باشد.

وجود ظاهر مدرن و جذاب در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها می‌تواند موجبات ترغیب حضور و به دنبال آن خرید مشتریان را به دنبال داشته باشد.

نمای کامپوزیت مغازه

نمای کامپوزیت مغازه

زمانی که از نمای کامپوزیت مغازه در مدل‌های ویژه بر اساس فعالیت و نوع خدماتی که قرار است به مشتریان ارائه شود استفاده می‌شود، شرایط خاص بودن این فروشگاه و آن مغازه را به دنبال خواهد داشت.

تیرهای کامپوزیت مورداستفاده در این نوع از پروژه‌ها به انعطاف‌پذیری مطلوبی که دارند به جهت اعمال نقشه‌ها و طراحی‌های مختلف مستعد هست از طرفی این کاست‌های کامپوزیت دارای رنگ‌های متنوعی نیز می‌باشند این فاکتور می‌تواند شرایط را برای انتخاب و اعمال استراتژی‌های تبلیغاتی برای صاحبان فروشگاه و مغازه بسیار مطلوب‌تر نماید استفاده از پنل‌های کامپوزیت در پروژه‌های نمای کامپوزیت مغازه به دلیل داشتن قیمت مناسب و شرایط سبک بودن امروزه با استقبال چشمگیری همراه بوده است.

نکات مهم درباره نمای کامپوزیت مغازه

ازجمله متریال‌هایی که برای تهیه پنل‌های کامپوزیت استفاده می‌شود، و امروزه از جدیدترین متریال‌ها هست، متریال بتن اکسپوز نام دارد. متریال بتن اکسپوز امروزه در شرایط پیش‌ساخته در بازار وجود دارد. از نکات مهم و بسیار کاربردی در این متریال وجود دارد، قابلیت سفارش دهی در اندازه و ابعادهای مختلف با توجه به کاربری و سلیقه مشتریان هست.

نکته حائز اهمیت دیگری که برای این نوع از کامپوزیت‌ها می‌توان اشاره داشت، داشتن قیمت بسیار مناسب در کنار نمای مدرن در آن‌ها هست. علاقه‌مندان به استفاده از این نوع متریال به جهت اجرای پروژه‌های نمای کامپوزیت مغازه، می‌توانند

با مراجعه به وب‌سایت www.ima-holding.com  شرکت توسعه صنعت ساختمان ایما، با این گروه مهندسی ارتباط داشته و پس از مشاوره با کارشناسان، نسبت به اجرای این نوع از پروژه‌ها، با اطمینان خاطر اقدام نمایند.

نمای کامپوزیت مغازه

تعیین قیمت نمای کامپوزیت مغازه یا فروشگاه

مؤلفه‌های گوناگونی برای قیمت‌گذاری بر روی پروژه‌های نمای کامپوزیت مغازه وجود دارد. فاکتورهایی از قبیل قیمت ورق کامپوزیت، قیمت نصب، قیمت فرایند، زیرساخت و قوطی‌های موردنیاز و قیمت مصالح مورداستفاده به‌عنوان ریز مصرفی.

به‌طورکلی، قیمت کاست‌های کامپوزیت بر اساس برند انتخاب‌شده در تغییر است. پارامترهای دیگری نیز مانند ضخامت لایه‌های آلومینیوم، کیفیت محصول، کیفیت مواد داخلی که لابه‌لای آلومینیوم وجود دارد و غیره در این قیمت‌گذاری مؤثر است.

برخی از پارامترهایی که برای قیمت نصب نمای کامپوزیت مؤثر هست موارد زیر است:

  •     پیچیدگی طرح پروژه
  •     کیفیت کار پروژه
  •     ارتفاع پروژه
  •     نوع طرح پروژه
  •     مقدار متراژ پروژه
  •     مکان پروژه

در آخر به این نکته اشاره می‌شود که طبیعتاً هر چه هزینه بیشتری برای اجرای پروژه نمای کامپوزیت مغازه پرداخت شود، اجرای نمای باکیفیت‌تر و جذاب‌تری را به دنبال خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.